خدمات بازرگانی بین الملل

خدمات بازرگانی بین الملل

تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی - نیروگاهی

شرکت مهندسی پرتوی سیمین در راستای تهیه و تامین کلیه کالاها و ماشین آلات اختصاصی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی - نیرگاهی و رائه خدمات یکپارچه در صنعت با تجهیز دفتر مرکزی ایران و تاسیس دفاتر بازرگانی خارج از کشور در کنار اخذ نمایندگی از چندین تولید کننده معتبر خارجی اقدام به ایجاد یک شبکه ارتباطی صحیح و مستقیم با تولید کنندگان و نمایندگان رسمی آنان نمود.

این شرکت تا کنون اقلام، تجهیزات و ماشین آلات بسیاری را جهت پروژه های مختلف با موفقیت تهیه و تحویل نموده است و با افتخار آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه تهیه و تامین کلیه کالاهای اختصاصی در زمینه های مختلف را دارد.

ارائه مشاوره در خصوص نحوه تامین محصولات از منابع خارجی، امکان بازرسی کالا در مبدا و اخذ مجوزهای لازم جهت حمل و نقل و ترخیص کالا

ارائه مشاوره در خصوص فروش محصولات در بازار های خارجی، ارائه خدمات در خصوص تشریفات قانونی و گمرکی صادرات، ارائه خدمات حمل تا مقصد

ترخیص کالا از گمرکات یک کار کاملا تخصصی و پیچیده می باشد. بدون داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه قوانین و مقررات جاری - ممکن است انجام تشریفات ورود و صدور الا به سختی و با تاخیر اجام پذیرد.

عدم آشنایی با روند ترخیص کالا درگمرکات حتی الامکان منجر به اتلاف غیر ضروری وقت و هزینه شما میگردد.

ما با افتخار اعلام میکنیم که طی سالها تلاش و همکاری با شرکت های قدرتمند و برقراری ارتباطات مستمر با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی - نیروگاهی و سازمان های دولتی و خصوصی باید های این کار را بدست اورده ایم.

یکی ازموضوعاتی که همواره در بازرگانی مطرح است حمل و نقل می باشد. حمل و نقل یکی از مهمترین و پر خطرترین مراحل بازرگانی بین الملل به حساب می آید.

بازرگانان با توجه به شرایط و نوع کالا باید بر روی یک روش حمل و نقل توافق کنند. به طور کلی روش های حمل و نقل بین المللی در بازرگانی به شرح زیر است:

  • حمل و نقل دریایی
  • حمل و نقل جاده ای
  • حمل و نقل هوایی
  • حمل و نقل ریلی
  • حمل و نقل مرکب